Nightclawler Project
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nightclawler Project

Nightclawler Project
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Wall care nu iese in poza...

Go down 
+5
stop123
Stefane
styllee
*Gr!g
greenday
9 posters
AuthorMessage
greenday




Posts : 72
Join date : 2011-06-25

Wall care nu iese in poza... Empty
PostSubject: Wall care nu iese in poza...   Wall care nu iese in poza... I_icon_minitimeFri Jul 01, 2011 11:06 am



Video 100% facut de mine.


Acest wall se dezactiveaza cand adminul face poze...

Va face toate pozele curate + prima poza dublata cu wall care nu trebuie sa o dai la admin Smile)
Joc cu el si aim cand e admin la spec dezactivez aimul Razz si nu pot fi banat ..

bft la hackarit
Back to top Go down
*Gr!g




Posts : 53
Join date : 2011-06-27

Wall care nu iese in poza... Empty
PostSubject: Re: Wall care nu iese in poza...   Wall care nu iese in poza... I_icon_minitimeSat Jul 02, 2011 2:58 am

Eu cred ca e aim pe buton si wall pe buton sau nu stiu cred ca , cand scria adminu amx_ss in consola pe tn hacku il detecteaza si se dezactiveaza ? lol!
Daca vrei dai ad grigonly sa-mi dai si mie hacu asta elephant
Back to top Go down
styllee




Posts : 114
Join date : 2011-06-30

Wall care nu iese in poza... Empty
PostSubject: Re: Wall care nu iese in poza...   Wall care nu iese in poza... I_icon_minitimeSun Jul 03, 2011 7:17 am

*Gr!g wrote:
Eu cred ca e aim pe buton si wall pe buton sau nu stiu cred ca , cand scria adminu amx_ss in consola pe tn hacku il detecteaza si se dezactiveaza ? lol!
Daca vrei dai ad grigonly sa-mi dai si mie hacu asta elephant


si mie plz
Back to top Go down
greenday




Posts : 72
Join date : 2011-06-25

Wall care nu iese in poza... Empty
PostSubject: Re: Wall care nu iese in poza...   Wall care nu iese in poza... I_icon_minitimeSun Jul 03, 2011 10:30 am

sunteti tampiti ?

cand adminu face poze wallul se dezactiveaza
daca vreti sal downloadati intrati pe pagina de youtube a filmului , acolo sunt linkurile
Back to top Go down
Stefane




Posts : 55
Join date : 2011-07-06
Location : Moldava

Wall care nu iese in poza... Empty
PostSubject: :)   Wall care nu iese in poza... I_icon_minitimeWed Jul 06, 2011 11:40 pm

omfg frate te ador ms mult
Back to top Go down
stop123




Posts : 53
Join date : 2011-07-08

Wall care nu iese in poza... Empty
PostSubject: Re: Wall care nu iese in poza...   Wall care nu iese in poza... I_icon_minitimeFri Jul 08, 2011 10:55 pm

bun
Back to top Go down
x8JaMM8x




Posts : 17
Join date : 2011-07-10

Wall care nu iese in poza... Empty
PostSubject: Re: Wall care nu iese in poza...   Wall care nu iese in poza... I_icon_minitimeSun Jul 10, 2011 1:07 pm

foarte bun chiar nu ma banat:X
Back to top Go down
XeqT




Posts : 14
Join date : 2011-07-13

Wall care nu iese in poza... Empty
PostSubject: Re: Wall care nu iese in poza...   Wall care nu iese in poza... I_icon_minitimeWed Jul 13, 2011 11:50 am

sa va i-au codurie in..
Back to top Go down
AleX




Posts : 54
Join date : 2011-06-20

Wall care nu iese in poza... Empty
PostSubject: Re: Wall care nu iese in poza...   Wall care nu iese in poza... I_icon_minitimeWed Jul 20, 2011 6:03 am

Multumesc mult:D.
Back to top Go down
mascablu




Posts : 1
Join date : 2012-09-22

Wall care nu iese in poza... Empty
PostSubject: Re: Wall care nu iese in poza...   Wall care nu iese in poza... I_icon_minitimeSat Sep 22, 2012 8:48 am

Ok mi'am dat seama dupa comentarii ca e super...nu ma prea pircep la downladat'uri da de unde pnm se descarca sa imi zica cineva pls sau sa mi'l trimita pe mess:mascablu...go one.pls!
Back to top Go down
Sponsored content





Wall care nu iese in poza... Empty
PostSubject: Re: Wall care nu iese in poza...   Wall care nu iese in poza... I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Wall care nu iese in poza...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Care forum arata mai bine?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Nightclawler Project :: Counter Strike Zone :: Tutorials/Tutoriale-
Jump to: